Toalety pre zdravotne postihnutých v marketoch KAUFLAND

23.03.2016 10:06

UPPZ, Bratislava, 23.3.2016

Medzi objektmi, ktoré vybrali pacienti spolu s Úradom Žilinského samosprávneho kraja, boli okrem iných aj predajne spoločnosti KAUFLAND. Oslovili sme vedenie tejto obchodnej spoločnosti so žiadosťou o preverenie prístupu a čistoty v týchto predajniach.Vyjadrenie nám poskytol hovorca vedenia spoločnosti Kaufland pán Martin Gärtner, ktorý okrem iného uvádza: "V mene našej spoločnosti môzem potvrdiť, že všetky naše prevádzky na Slovensku sú vybavené separátnymi bezbariérovými toaletami pre hendikepovanych zákazníkov a tieto sú prístupné počas celej otváracej doby".

Je vidno, že komunikácia s majiteľmi a prevádzkovateľmi týchto a iných zariadení, ktoré navštevujú aj chronicky a telesne postihnutí občania a návštevníci, postupne vytvára prostredie pre kontrolu čistoty, údržbu a zachovanie bezproblémového prístupu, o čom sme sa osobne presvedčili aj v predajniach spoločnosti Kaufland v niektorých regiónoch Slovenska.

Spoločnosti Kaufland ďakujeme za dôraz na spokojnosť zdravotne postihnutých zákazníkov a veríme, že tento stav bude zotrvávať aj do budúcnosti.  

Späť

Kontakt

Únia pomoci a podpory zdravia
IČO: 36061263

© 2015 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web zdarma!Webnode