Aj toto je možné na Slovensku...

05.08.2015 18:40

UPPZ, Bratislava, 5.8.2015

Vážení pacienti a ich rodinní príslušníci,

keďže zdravotný systém na Slovensku je zložitý, v niektorých prípadoch sa ho pokúšajú obísť a prispôsobiť si aj tí, od ktorých čakáme pomoc. Jeden z takýchto prípadov priniesol dnes denník Plus 1 deň, za čo mu ďakujeme. Keďže niektorí z nás sa na prípade priamo podieľali vybavovaním niektorých vyšetrení a podobne, ponecháme záver na Vás bez komentára. V každom prípade, bohužiaľ, tento prípad nie je na Slovensku ojedinelý.

Otvorte si link: www.pluska.sk/izdravie/zenska-zona/jana-bojovala-rakovinou-prsnika-po-troch-operaciach-znova-zenou.html , a záver je na Vás. My podáme doplňujúce informácie médiu, ktoré tento prípad sledovalo a verejne otvorilo, za čo im ďakujeme.

V prípade potreby doplnenia informácií k tomuto smutnému prípadu duplicity financovania toho, čo hradí zdravotná poisťovňa, je možné obrátiť sa prostrednícvom e-mailu: uppz@uppz.sk.

Samozrejme, že nezastávame názor, že všetci lekári sú zlí. Ich práca prináša zdravie a často aj životy do našich tiel. Je to o človeku... a preto je aj v tejto chvíli treba poďakovať tým, pre ktorých je pacient pánom a Hippokratova prísaha malou Bibliou. Ďakujeme.

Späť

Kontakt

Únia pomoci a podpory zdravia
IČO: 36061263

© 2015 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web zdarma!Webnode