Pre pacientov

V prípade, že ste pacient, ktorý vlastní preukaz ŤZP alebo ŤZP/S a máte diagnózu chronického charakteru v oblasti tráviaceho traktu, alebo pohybového ústrojenstva spolu s tým, že ste občan Slovenskej republiky, prípadne zahraničný občan uhrádzajúci si zdravotneé poistenie na Slovensku, môžete požiadať o malú pomôcku, ktorá je určená práve takým pacientom. Táto pomôcka sa volá Eurokľúč a ide o systém prístupu k miestam, ktoré sú dôležité pre pacienta. Celý systém je opísaný na webovej stránke www.eurokluc.sk/.

Systém spočíva v tom, že pacient má vlastný kľúč k takýmto miestam, ktoré potrebuje pre svoju potrebu. Kľúč funguje v rámci celej Európkej únie, preto je jeho názov Eurokľúč. Celý univerzálny systém spočíva v jeho jednoduchosti. Samozrejme, že je treba rozšíriť aj miesta, ku ktorým Eurokľúč funguje. V tomto prípade je možné prostredníctvom internetu navšívit webovú stránku k tejto pomôcke na linku www.eurokluc.sk/euro-wc-Sk.html.

V prípade, že máte záujem o Eurokľúč, prikladáme v elektronickej podobe žiadosť, ktorú si prečítajte a po Vašom rozhodnutí nás kontaktujte na e-mailovej adrese eurokluc.uppz@gmail.com. E-mailový kontakt na žiadostiach bude čo skoro zmenený na kontakt uvedený v tomto článku. Ďakujeme za pochopenie. 

ziadost o eurokluc_pacient (2).docx (39010)
ziadost o eurokluc_pacient (2).pdf (467972)

 

V kazdom prípade nás môžete kontaktovať na e-mailovej adrese eurokluc.uppz@gmail.com, alebo na e-mail kancelaria.uppz.sk@gmail.com.

V prípade potreby nás kontaktujte telefonicky na 0904 463 299.

Samostatná kontaktná poštová adresa bude zverejnená v krátkom čase rovnako ako samostatný telefonický kontakt.

Sme radi, že môžeme aj tokto prispieť k zvýšeniu kvality života pacientov na Slovensku a otvoriť Slovensko aj zdravotne postihnutým návštevníkom našej krajiny.

 

Kontakt

Únia pomoci a podpory zdravia
IČO: 36061263

© 2015 Všetky práva vyhradené.

Tvorba web stránok zdarmaWebnode